Komunikat strony

14.08.2020

Aktualizacja informacji o usuwaniu awarii w Alejach Jerozolimskich

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st Warszawie S.A. intensywnie pracują nad naprawieniem uszkodzonej magistrali Pasma Pruszkowskiego. Niezwykle skomplikowana operacja zaspawania pękniętego odcinka potrwa w piątek 14.08.2020r. do godziny 11.00.

Podczas prac związanych z usuwaniem awarii magistrali wodociągowej Pasma Pruszkowskiego okazało się, że pęknięcie wodociągu ma długość aż 10 m, co w znaczący sposób komplikuje zadanie, z którym mierzą się pracownicy MPWiK. Wg szacunków, prace spawalnicze wewnątrz rury potrwają do godziny 11.00, następnie pracownicy przystąpią do testów szczelności. Dostawy wody w Paśmie Pruszkowskim powinny zostać wznowione około godziny 15.00.

Zdając sobie sprawę, jak uciążliwa i frustrująca jest dla mieszkańców zaistniała sytuacja, pracownicy MPWiK dokładają wszelkich starań, by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na wznowienie dostaw. Na bieżąco sprawdzamy stan napełnienia beczkowozów i, w razie potrzeby, wymieniamy je na pełne. Jeszcze raz przepraszamy za uciążliwości związane z awarią.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a