Komunikat strony

28.12.2018

Jesteśmy Partnerem III Konferencji „CIPP Technology Days”

Wodociągi Warszawskie zostały partnerem Konferencji „CIPP Technology Days”, która odbędzie się w dniach 9–11 stycznia 2019 r. we Wrocławiu.

Spotkanie, które jest organizowane po raz trzeci, jest jedynym tego typu wydarzeniem w naszym kraju w całości poświęconym zagadnieniu renowacji sieci wykładzinami (rękawami). Co roku skupia ono przedstawicieli wszystkich stron procesu inwestycyjnego, którzy dyskutują oraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie wykorzystania CIPP. 

Jak pokazują liczne analizy i raporty renomowanych instytutów badawczych, przedsiębiorstwa wod-kan coraz chętnie korzystają z technologii CIPP, która umożliwia modernizację sieci bez konieczności ingerencji w infrastrukturę miejską. W Warszawie ta metoda jest wykorzystywana m.in. w procesie renowacji sieci kanalizacyjnej, o czym szczegółowo opowie Kazimierz Rutkowski, zastępca dyrektora Pionu Ścieków.

Technologia CIPP (ang. Cured in Place Pipe) po raz pierwszy została zastosowana w 1971 r. w Londynie, gdzie renowacji poddano odcinek murowanego kanału o przekroju jajowym. Obecnie renowacja wykładzinami (rękawami) utwardzanymi na miejscu jest najczęściej stosowaną metodą odnowy infrastruktury sieciowej, a zakres jej wykorzystywania stale się rozrasta, obejmując coraz szerzej kolejne rodzaje przewodów (np. przewody ciśnieniowe, przewody wodociągowe).

Szczegóły na temat Konferencji dostępne na stronie:

http://konferencje.inzynieria.com/cipp2019/

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/events/392422877963701/

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału w Konferencji!

Do zobaczenia we Wrocławiu.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a