Komunikat strony

18.03.2020

Komunikat MPWiK: Nie przerywamy dostaw wody w Warszawie

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o przypadkach wyłączeń wody w Warszawie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. przypomina, że wszystkie prace modernizacyjne miejskiej sieci wodociągowej, które mogłyby skutkować przerwami w dostawach wody, zostały wstrzymane do odwołania. MPWiK nie odpowiada za decyzje właścicieli i administratorów budynków, którzy na własną rękę i na własną odpowiedzialność wstrzymują dostawy wody w wewnętrznych sieciach administrowanych przez siebie budynków.

Mając na uwadze potrzeby mieszkańców, którzy w obecnej sytuacji epidemicznej pozostają w domach, Zarząd MPWiK w m.st. Warszawie w dniu 12.03.2020 r. podjął decyzję o natychmiastowym i  bezterminowym zawieszeniu prac modernizacyjnych, tak długo, jak długo będzie tego wymagała sytuacja.

Ciągłość dostaw wody  może zostać zakłócona jedynie w przypadku wystąpienia awarii miejskiej sieci wodociągowej, ale w takich przypadkach służby eksploatacyjne MPWiK podejmą natychmiastowe działania w celu jak najszybszego przywrócenia dostaw.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a