Komunikat strony

06.10.2020

Komunikat o pracach MPWiK na magistrali zasilającej w wodę rejon tzw. Pasma Pruszkowskiego (Ursus, Włochy, Michałowice, Reguły, Pruszków, Piastów)

W związku z niezbędnymi do wykonania pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w nocy, z piątku na sobotę, 09/10.10.2020, w godzinach 20:00-07:00, nastąpi obniżenie ciśnienia wody lub całkowity jej brak na terenie tzw. Pasma Pruszkowskiego. Przepraszamy za utrudnienia.

Prace na sieci wodociągowej będą prowadzone równolegle w dwóch różnych punktach. W piątek, 9 października, od godz. 20:00 rozpoczniemy roboty na sieci wodociągowej u zbiegu ulic Aleja Wojska Polskiego i ul. Kościuszki w Pruszkowie, co będzie skutkowało obniżeniem ciśnienia wody na terenie tego miasta.

Tego samego dnia, ale od godz. 23:30, do soboty, 10 października, do godz. 5:30 nastąpi całkowita przerwa w dostawach wody w rejonie tzw. Pasma Pruszkowskiego, co jest związane z kontynuowanymi pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na wysokości Al. Jerozolimskich 154 w Warszawie.

Prawidłowe ciśnienie wody w sieci na terenie Pruszkowa powinno powrócić do godz. 7:00 w sobotę, 10 października

Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia związane z prowadzonymi przez nas działaniami. Prosimy o wcześniejsze zgromadzenie zapasów wody. Jednocześnie informujemy, że na czas wykonanych prac zostaną dodatkowo uruchomione ujęcia zastępcze w Pruszkowie, Piastowie oraz na terenie Ursusa oraz zostaną rozstawione beczkowozy w poniższych lokalizacjach:

  1. Powstańców 107
  2. Plantowa/Zgoda
  3. Wojska Polskiego 60
  4. Wojska Polskiego 42
  5. Księcia Józefa 1
  6. Oś. Agricola – Pęcice, na parkingu przy ul. Kwiatów Polnych na wysokości nr 4.

Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość oraz informujemy, że nasze działania wykonujemy, aby poprawić niezawodność pracy sieci wodociągowej zasilającej obszar tzw. Pasma Pruszkowskiego. Zapewniamy, że dołożymy starań, aby zakończyć je możliwie najszybciej.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a