Komunikat strony

13.08.2020

Wodociągowcy usuwają poważną awarię magistrali w Alejach Jerozolimskich

W nocy z 13.08.2020 r na 14.08.2020 r. pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. intensywnie pracują nad usunięciem awarii magistrali wodociągowej Pasma Pruszkowskiego w Al. Jerozolimskich na wysokości ul. Popularnej. Pęknięcie wzdłuż spodu magistrali ma 4,5 m długości.

Awaria okazała się bardzo poważna, ale wodociągowcy robią wszystko, żeby w piątek rano przywrócić dostawy wody dla wszystkich mieszkańców Ursusa, Włoch, Pruszkowa i Piastowa. Ze względu na silne nawodnienie i obecność innej infrastruktury, prace związane z pogłębianiem wykopu, a także spawalnicze muszą być prowadzone niezwykle ostrożnie.

W trakcie prowadzenia prac naprawczych w miejscu wystąpienia awarii, pracownicy Pionu Wsparcia dokonują przeglądu beczkowozów ustawionych w rejonach, gdzie wstrzymane są dostawy wody i, w razie potrzeby, wymieniają je na pełne. Jeszcze raz prosimy mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o zgłaszanie potrzeby podstawienia beczkowozu pod bezpłatny, czynny całą dobę numer 994.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a