Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
06.05.2022

Spadek ciśnienia i możliwe przerwy w dostawie wody na Kabatach

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. informuje, że w związku z awarią magistrali wodociągowej na terenie dzielnicy Ursynów w nocy z 6 na 7 maja oraz w dniu 7 maja nastąpi spadek ciśnienia, a także możliwy będzie całkowity brak wody u odbiorców z rejonu osiedla Kabaty. Wodociągowcy w zależności od zgłaszanych potrzeb będą podstawiać mieszkańcom beczkowozy.

[AKTUALIZACJA]

Awaria magistrali została usunięta w sobotę 7 maja w godzinach przedpołudniowych. Ciśnienie w sieci i dostawy wody zostały przywrócone do stanu sprzeda awarii około godziny 13.00.

Ograniczenie pracy sieci wodociągowej, w trosce o komfort mieszkańców, nastąpi w godzinach nocnych, a prace naprawcze rozpoczną się wcześnie rano w sobotę 7 maja. Obejmą one odcinek magistrali wodociągowej o średnicy 40 cm w ciągu ul. Rosoła na wysokości numeru 19. W związku z pracami, mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej odczują obniżone ciśnienie wody, natomiast w zabudowie wielorodzinnej na wyższych kondygnacjach, w zależności od intensywności poboru wody, może występować jej całkowity brak.

Pracownicy MPWiK dokładają wszelkich starań, by jak najszybciej zakończyć prace i przywrócić normalne ciśnienie. W przypadku problemów z brakiem wody prosimy mieszkańców o kontakt z czynnym całą dobę Pogotowiem MPWiK pod nr 994 i zgłoszenie z podaniem dokładnej lokalizacji – w razie potrzeby wodociągowcy podstawią na miejsce beczkowozy. Przepraszamy za możliwe niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a