Komunikat strony

Dla klienta

Dział Obsługi Klienta i Kasy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna

Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na drastyczny wzrost zachorowań na COVID-19 od 26.10.2020 r. Dział Obsługi Kliena i Kasa na Zaruskiego 4 do odwołania są nieczynne. Dział Obsługi Klienta i Kasa na pl. Starynkiewicza 5 również pozostają nieczynne.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00);
  • listownie na adres: MPWiK w m.st. Warszawie S.A., pl. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa;
  • za pośrednictwem kuriera: MPWiK w m.st. Warszawie S.A, ul. Zaruskiego 4, 00-468 Warszawa;
  • poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: dok@mpwik.com.pl;
  • poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: odczyty.wodomierzy@mpwik.com.pl - tylko odczyty wodomierzy;
  • poprzez Internetowe Biuro Obsługi Klienta (e-BOK);
  • poprzez fax: 22 445 50 05

Jeśli masz zawartą umowę z MPWiK w m.st. w Warszawie S.A., w celu przyspieszenia procesu identyfikacji podaj Numer Odbiorcy Usług w przesyłanej korespondencji (elektronicznej oraz pisemnej). Numer Odbiorcy Usług to 6 pierwszych cyfr Numeru Faktury.
 

Jednocześnie informujemy, iż z dniem 19.10.2020 r., do odwołania wstrzymane zostają bezpośrednie odczyty wodomierzy głównych zamontowanych w piwnicach i innych pomieszczeniach wewnątrz budynków, które wymagają osobistego wejścia pracownika Spółki do nieruchomości. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o podawanie odczytów wodomierzy, w terminach planowanych odczytów, o których będą Państwo sukcesywnie powiadamiani drogą elektroniczną. Odczyty wodomierzy głównych zainstalowanych w studniach i komorach wodomierzowych nadal realizowane są zgodnie z harmonogramem odczytów. Informujemy ponadto, iż pracownicy dokonujący odczytów wyposażeni zostali w maseczki ochronne oraz środki do dezynfekcji rąk, jak również przed rozpoczęciem pracy mają wykonywany pomiar temperatury ciała. Prosimy o  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas udostępniania wodomierzy do odczytu pracownikom Spółki, zachowanie wymaganego dystansu oraz poinformowanie pracownika w przypadku przebywania na kwarantannie.


Informacja w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Formularz kontaktowy

W celu wypełnienia formularza prosimy o potwierdzenie zapoznania się z informacją w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych przez MPWiK *

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Temat maila *

Adres nieruchomości (ulica i nr) *

Telefon *

Wiadomość *

CAPTCHA Image

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a